Mezoterapia mikroigłowa frakcyjna

dermapen_1

Mezoterapia Mikroigłowa Frakcyjna jest połączeniem technologii medycznej i kosmetologicznej. Zabieg polega na wykonaniu mikronakłuć przez które zostają wprowadzone w głębsze warstwy skóry specjalnie skomponowane koktajle. Wybór odpowiedniego preparatu jest poprzedzony dokładną analizą skóry i to do jej potrzeb każdorazowo dobierany jest indywidualnie odpowiedni preparat. Same nakłucia odgrywają znaczącą rolę w pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny, a to właśnie od kondycji tych włókien uzależniony jest proces starzenia się naszej skóry i powstawanie zmarszczek. Dzięki nakłuciom skóra zyskuje na jędrności, zmarszczki mimiczne ulegają spłyceniu, a kontur twarzy ulega poprawieniu.

Mezoterapia mikroigłowa frakcyjna jest zabiegiem sterylnym, ponieważ każdy zabieg wykonany jest przy użyciu jednorazowych kardriży z mikroigłami, które  wykonane są ze stali nierdzewnej pokrytej z zewnątrz srebrem o działaniu antyalergicznym. Podczas zabiegu indywidualnie dopasowywana jest prędkość oraz głębokość wnikania mikroigieł w głąb skóry.

Tylko starannie dobrana do potrzeb skóry seria zabiegów mezoterapi mikroigłowej gwarantuje uzyskanie oczekiwanych efektów zabiegu. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące zabiegu, omówić wskazania i przeciwskazania, ocenić stan skóry, a także ustalić przebieg terapii zapraszam na bezpłatne konsultacje.